Zespół MOKS Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok podbudowany cennym zwycięstwem z Clearexem Chorzów w 4. Kolejce Futsal Ekstraklasy już w sobotę zmierzy się z BSF ABJ Bochnia. Goście debiutują w najwyższej klasie rozgrywkowej i jak na razie radzą sobie całkiem nieźle.

W głowach kibiców wciąż siedzi efektowne zwycięstwo odniesione nad Clearexem, ale nie ma co za bardzo już żyć wspomnieniami. Trzeba skoncentrować się na kolejnym rywalu. Beniaminek z Bochni zdobył już w tym sezonie sześć punktów pokonując Legię Warszawa i Red Dragons Pniewy. Zespół z Małopolski jest bardzo mocny na własnym parkiecie. Nie przegrał w roli gospodarza od listopada 2020 roku!

Atutem zespołu gości jest na pewno dobre zgranie i postawa bramkarza Kevina Kollara, który niedawno otrzymał powołanie do reprezentacji Słowacji. Kollar zamienił w tym sezonie barwy Red Devils Chojnice na koszulkę BSF ABJ Bochnia. Oprócz niego gości wzmocnili przed startem rozgrywek Hiszpan Dani Blanco, znany z Piasta Gliwice Marcin Czech oraz 19-letni Mateusz Waryłkiewicz.

Ważna informacja dla kibiców wybierających się na to spotkanie. Mecz rozegramy w zmienionej lokalizacji . Wyjątkowo odbędzie się on w Szkole Podstawowej nr 49 w Białymstoku,  ul. Armii Krajowej 32. Wejście na halę od ul.Niskiej.

Początek meczu o godzinie 16.00.