#SłonecznyWschód

Słoneczna Liga

 Klub nasz od początku swej działalności był i jest organizatorem wielu imprez rekreacyjno-sportowych dla mieszkańców Białegostoku a w szczególności tych z dzielnic Słoneczny Stok, Zielone Wzgórza, Leśna Dolina i Starosielce. Sztandarową imprezą są rozgrywki pn. „Słoneczna Liga” w halowej piłce nożnej (futsal) organizowane nieprzerwanie od 2000 roku. W tym czasie przez ligę przewinęły się setki drużyn i tysiące zawodników, czerpiących radość z rywalizacji sportowej. Liga gra w okresie październik – kwiecień, zawsze w niedziele, a hali użycza dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Białymstoku przy ulicy Magnoliowej 13.

Ostatnia (zaległa 5 kolejka)rozegrana 13 LUTEGO:

godz. 11.00 CF Bojary – Husaria Białystok 7:2 (4:0)

godz. 11.45 Odizolowani Od Zwycięstwa – UFO czarnobyl 5:2 (3:0)

godz. 12.30 Wschodnia Energia – Sopel Team 6:3 (2:1)

 

Klasyfikacja strzelców:

 1. Kamil Stoczko 14 bramek (Sopel Team)

2. Arkadiusz 13 bramek (CF Bojary)

3-4. Norbert jendruczek (Sopel Team) oraz Piotr Muśko (CF Bojary) obaj po 11 bramek

 

 

Tabela

1. CF Bojary 8 19 48/18
2. Wschodnia Energia 8 19 45/16
3. Margo Adrenalina 8 18 44/17
4. Sopel Team 8 15 63/17
5. Odizolowani od zwycięstwa 8 12 35/53
6. Husaria Białystok 8 12 30/51
7. UFO Czarnobyl 8 6 27/38
8. FC Albatros 8 3 14/88
9. Zielone Wzgórza 0 0 0
10. Ekipa z Białego 0 0 0

 

Terminarz

I kolejka – 7 listopad 21 r.

Godz. 11.00 Sopel Team – UFO Czarnobyl 9:1
Godz. 11.45 Margo Adrenalina – Zielone Wzgórza przeł.
Godz. 12.30 Odizolowani Od Zwycięstwa – Husaria Białystok 8:1
Godz. 13.15 Ekipa z Białego – CF Bojary 2:6
Godz. 14.00 Wschodnia Energia – FC Albatros 9:1

II kolejka – 21 listopad 21 r.

Godz. 11.00 CF Bojary – Wschodnia Energia 1:1
Godz. 11.45 Husaria Białystok – Ekipa z  Białego 4:1
Godz. 12.30 Zielone Wzgórza – Odizolowani Od Zwycięstwa 4:9
Godz. 13.15 Sopel Team – Margo Adrenalina 1:2
Godz. 14.00 UFO Czarnobyl – FC Albatros 12:0

III kolejka – 12 grudzień 21 r.

Godz. 11.00 Ekipa z Białego – Zielone Wzgórza 0:3 vo
Godz. 11.45 Wschodnia Energia – Husaria Białystok 7:1
Godz. 12.30 FC Albatros – CF Bojary 1:15
Godz. 13.15 Margo Adrenalina – UFO Czarnobyl 7:3
Godz. 14.00 Odizolowani Od Zwycięstwa – Sopel Team 3:16

IV kolejka – 19 grudzień 20 r.

Godz. 11.00 Sopel Team – Ekipa z Białego 3:0
Godz. 11.45 Margo Adrenalina – Odizolowani Od Zwycięstwa 10:2
Godz. 12.30 UFO Czarnobyl – CF Bojary 3:0
Godz. 13.15 Zielone Wzgórza – Wschodnia Energia 4:5
Godz. 14.00 Husaria Białystok – FC Albatros 13:2

V kolejka – 13 lutego 22 r.

Godz. 11.00 CF Bojary – Husaria Białystok
Godz. 11.45 Odizolowani Od Zwycięstwa- UFO Czarnobyl
Godz. 12.30 Ekipa z Białego – Margo Adrenalina
Godz. 13.15 Wschodnia Energia – Sopel Team
Godz. 14.00 FC Albatros – Zielone Wzgórza

VI kolejka – 16 styczeń 22 r.

Godz. 11.00 Margo Adrenalina – Wschodnia Energia 4:2
Godz. 11.45 Odizolowani Od Zwycięstwa – Ekipa z Białego
Godz. 12.30 UFO Czarnobyl – Husaria Białystok 3:4
Godz. 13.15 Zielone Wzgórza – CF Bojary 4:5
Godz. 14.00 Sopel Team – FC Albatros 24:2

VII kolejka – 23 styczeń 22 r.

Godz. 11.00 FC Albatros – Margo Adrenalina  1:10
Godz. 11.45 CF Bojary – Sopel Team 2:1
Godz. 12.30 Husaria Białystok – Zielone Wzgórza 5:0
Godz. 13.15 Ekipa z Białego – UFO Czarnobyl
Godz. 14.00 Wschodnia Energia – Odizolowani Od Zwycięstwa 7:1

VIII kolejka – 30 styczeń 22 r.

Godz. 11.00 Sopel Team – Husaria Białystok 4:1
Godz. 11.45 Margo Adrenalina – CF Bojary 2:3
Godz. 12.30 Odizolowani Od Zwycięstwa – FC Albatros 5:2
Godz. 13.15 Ekipa z Białego – Wschodnia Energia
Godz. 14.00 UFO Czarnobyl – Zielone Wzgórza obustronny walkower

IX kolejka – 6 luty 22 r.

Godz. 11.00 Wschodnia Energia – UFO Czarnobyl 8:1
Godz. 11.45 Zielone Wzgórza – Sopel Team 0:5
Godz. 12.30 CF Bojary – Odizolowani Od Zwycięstwa 11:2
Godz. 13.15 Husaria Białystok – Margo Adrenalina 5:4

Dziękujemy za wsparcie

Odwiedź nasze social media

#SłonecznyWschód