W listopadzie rozegrany został drugi cykl turniejów Grand Prix województwa w tenisie stołowym. Nasze podsumowanie zaczynamy od najmłodszych skrzatów i żaków, którzy grali w Łomży. Tu najlepiej spisała się Olga Zińczuk, wygrywając kategorię żaczek. Zwycięstwo to dało jej awans do Grand Prix Polski ( Sępólno Krajeńskie 18-19.12.21r.). W turnieju tym wystąpi też Szymon Tworkowski , który nie musiał grać w turnieju wojewódzkim z racji posiadanie limitu PZTS. Inni nasi zawodnicy startujący w turnieju żaków w Łomży zostali sklasyfikowani na miejscach: Mateusz Fidziukiewicz – 6, Leon Grzegorek – 7, Kostek Borowski –  9

W turnieju skrzatów zadebiutowali na arenie wojewódzkiej nasi najmłodsi z rocznika 2013. Jakub Tymiński , Wiktor Fidziukiewicz i Maciej Klejno. Ich udział należy zaliczyć do udanych. Chłopcy nie zdeprymowali się , grali bez żadnych zahamowań, na miarę swych aktualnych możliwości , każdy  z nich wygrał przynajmniej 2 gry. Z kronikarskiego obowiązku podajemy miejsca, które zajęli  Kuba – 4, Wiktor – 5, Maciek – 7.

W turnieju młodzików wystartowała dwójka naszych zawodników. Szymon Tworkowski był 5, a Gabriela Bożyk -7. Szymon zagrał też w turnieju juniorów z dużo starszymi przeciwnikami i spisał się rewelacyjnie zajmując 9 miejsce.

I na koniec najstarsi. W Grand Prix seniorów najlepiej wypadł nasz trener Maks Kulpa, który wywalczył 4 miejsce, Siódmy był Jakub Juchniewicz, dziewiąty Marcin Romanowski.
Na miejscach 17-24 zostali sklasyfikowani Artur Liberacki i Szymon Tworkowski.