Mecz w ocenie trenera Andrzeja Nocnego  „W meczu III kolejki o mistrzostwo II ligi piłki ręcznej nasza drużyna zmierzyła się z faworytem  do awansu do I ligi, SPR APK Handball Piaseczno. Spotkały się zespoły, którym przyświecają różne cele w lidze. Gospodarze myślą o awansie do I ligi natomiast my uczymy się ligowej piłki ręcznej i nabieramy doświadczenia. Różnicę, od początku spotkania, było widać na boisku. Gospodarze nie pozwalali nam na wiele, w dodatku raziła nasza wyjątkowa nieskuteczność rzutowa. W efekcie I połowę przegrywamy wysoko 14:3. W II połowie, poprawiliśmy nieznacznie grę w ofensywie. Wynik II połowy 16:9 dla gospodarzy. Ostatecznie, drużyna z Piaseczna zanotowała kolejne zwycięstwo a nam pozostaje szukać pierwszych punktów w następnej kolejce, w której zmierzymy się na własnej hali z ekipą z Zamościa.”

SPR APK Handball PiasecznoMOKS Słoneczny Stok Białystok 30 – 12 (14-3).

Bramkarze: Warmus, Prus – B. Borsuk 1, Jóźwik, Golub, Czygier 1, P.Borsuk 1, Woźniak 1, Romanowicz 2, Pietrowski 1, Szczepkowski 5.

Karne: 2/0

Kary: 6 min. ( Golub, Szczepkowski, Czygier x 2. P. Borsuk x 2)

Czerwona kartka: P. Borsuk – 45 min. meczu.

Dziękujemy białostockiej firmie za pomoc w organizacji wyjazdu i logistykę😃 :

W IV kolejce  (29.10 – godz. 15.00) MOKS Słoneczny Stok Białystok zmierzy się MKS Padwa Zamość. Mecz odbędzie się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 49 w Białymstoku ul. Armii Krajowej 32