To co wiedzieliśmy nieco wcześniej, o czym dziś możemy poinformować naszych kibiców po oficjalnej informacji ze strony drużny KS Futsal Leszno. Po długich negocjacjach Mateusz Lisowski zostaje zawodnikiem drużyny z Wielkopolski. Mateusz spędził w naszym zespole 6 lat, podczas których strzelił dla naszego zespołu 78 goli w tym czasie był kapitanem zespołu Adriana Citko.
Jego wkład w rozwój naszej drużyny jest nieoceniony. Mateusz w naszych barwach zawsze dawał z siebie wszystko i nigdy nie odpuszczał. Bardzo dobra gra naszego byłego już kapitana poskutkowała powołaniem i debiutem w Reprezentacji Polski.

Tym samym “Lisek” dołącza do “Vici”, gdzie wspólnie od nowego sezonu będą reprezentować zespół KS Futsal Leszno. Który swoją drogą dzięki przeprowadzce naszych byłych już zawodników, zyska sympatię wśród kibiców futsalu w naszym mieście.

Mateuszowi jeszcze raz życzymy sukcesów na boiskach Futsal Ekstraklasa jak i w życiu prywatnym. Nie musimy tego mówić, że każdy Twój przyjazd na mecz przeciwko naszemu zespołowi będzie Twoim przyjazdem do domu w którym jesteś bardzo mile widziany.

Dziękujemy i wszystkiego dobrego!

fot. http://www.futsal.leszno.pl/