7 zawodników naszego klubu wzięło udział w XIX Turnieju o Puchar Wójta Gminy Kalinowo (15.10.2022) w Pisanicy k/Ełku w tenisie stołowym. Żaden z nich nie wyjechał bez zwycięskiego meczu. Cieszy szczególnie postawa najmłodszych chłopców z rocznika 2015 , dla których był to debiut na zawodach poza Białymstokiem. Ale po kolei. Zaczynamy od dziewcząt.

Olga Zińczuk ( rocznik 2012)wygrała w dwóch kategoriach żaczek i młodziczek , będąc najlepszą zawodniczką całego turnieju.

Gabrysia Bożyk ( rocznik 2010) wygrała w kategorii kadetek i była druga wśród młodziczek ( uległa w wewnętrznym finale klubowym Oldze Zińczuk. Pierwsze zwycięstwo Gabrysi w turnieju międzywojewódzkim.

Wśród chłopców najlepiej wypadł Adaś Pałkiewicz ( rocznik 2015) , który był drugi wśród skrzatów. Był to dla niego pierwszy w życiu turniej a zagrał w nim bez żadnego stresu. Na miejscu piątym ex aequo zostali sklasyfikowani jego koledzy Ignacy Sokół i Hubert Tomczak – obaj rocznik 2015.

Wśród żaków na czwartym miejscu został sklasyfikowany Gabriel Tomczak ( rocznik 2012), a na piątym Maciej Klejno ( rocznik 2013). Szczególnie bardzo dobre zawody zagrał Gabryś, który w rywalizacji z wyżej notowanymi zawodnikami toczył zażarte i wyrównane pojedynki.

Wszystkim należą się słowa pochwały za bardzo dobrą postawę , walkę o każdy punkt w meczu i co najważniejsze za nieustępliwość w grze. Jesteśmy z Was dumni i życzymy dalszych sukcesów.