17 zawodników naszego klubu wzięło udział w Noworocznym turnieju tenisa stołowego , który odbył się 27.12.2020r. w Białymstoku. Dla część  z nich był to debiut w tej rangi turnieju. Ale po kolei. Najlepiej spośród naszych wypadli Szymon Tworkowski i Jakub Juchniewicz. Obaj zajęli 2 miejsca w swoich kategoriach – Szymon wśród żaków , Kuba w open mężczyzn. Tym razem szczególnie dobre zawody zagrał Jakub , który szedł jak burza do finału , a w nim po pasjonującym meczu uległ 2:3 Piotrowi Michalskiemu mającemu na swym koncie występy w Superlidze tenisa stołowego. W piątym secie tego spotkania Kuba miał  piłkę meczową , niestety nie wykorzystał jej. Szymon również w drodze do finału nie miał sobie równych , natomiast w finale nie sprostał Dominikowi Dzikońskiemu z Pisanicy . Dobre zawody zagrali też Olga Zińczuk  5 miejsce wśród żaczek , Marcin Romanowski – 9 miejsce w open mężczyzn.

W tej rangi turnieju po raz pierwszy zagrali nasi najmłodsi zawodnicy a ich występ należy uznać za udany. W kategorii żaków Gabrysia Bożyk (rocznik 2010) zajęła 6 miejsce , Oliwia Wiszowata (rocznik 2011) była siódma , Patryk Karczyński (rocznik 2010) siódmy , a  Kacper Konopka(rocznik 2012) dziewiąty. Ponadto w turnieju debiutowali: Rutkowski Piotr, Jan Półkośnik, Damian Wiszowaty.

W turnieju w 6 kategoriach wiekowych wzięło udział 112 zawodników z naszego województwa , a także sąsiednich warmińsko-mazurskiego i lubelskiego. Najmłodszymi uczestnikami byli nasi zawodnicy  z rocznika 2012 – Olga Zińczuk i Kacper Konopka.