W Dąbrowie odbył się ostatni turniej tegorocznych rozgrywek Podlaskiej Ligi Młodzika Młodszego U12. Wydarzenie to było połączone z uroczystym rozdaniem nagród oraz wyróżnień dla najlepszych zawodników całego sezonu.

Ostatecznie drużyna MOKS Słoneczny Stok ukończyła ligowe zmagania na 5. miejscu. Na podium oraz tuż przed nami uplasowały się zespoły z Dąbrowy Białostockiej, Bielska Podlaskiego oraz Jabłoni Kościelnej. Wszystkim rywalom serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników.

Podziękowania dla drużyny

Składamy ogromne gratulacje i podziękowania naszym zawodnikom za cały sezon, niezmienne zaangażowanie oraz postawę fair play. W każdym meczu daliście z siebie wszystko, pokazując prawdziwego ducha walki i determinację.

Dla tych młodych sportowców to dopiero początek drogi. Każdy przepracowany trening i każdy rozegrany turniej to cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Nie zwalniamy tempa i trenujemy dalej, aby w kolejnym sezonie powrócić jeszcze silniejszymi.

Wspierają nas:

  • Miasto Białystok

  • Województwo Podlaskie

  • Enea (www.enea.pl)

  • Spółdzielnia Mieszkaniowa Słoneczny Stok (www.sm-slonecznystok.pl)