W Dąbrowie odbył się ostatni turniej tegorocznych rozgrywek Podlaskiej Ligi Młodzika Młodszego U12. Wydarzenie to było połączone z uroczystym rozdaniem nagród oraz wyróżnień dla najlepszych zawodników całego sezonu.
Ostatecznie drużyna MOKS Słoneczny Stok ukończyła ligowe zmagania na 5. miejscu. Na podium oraz tuż przed nami uplasowały się zespoły z Dąbrowy Białostockiej, Bielska Podlaskiego oraz Jabłoni Kościelnej. Wszystkim rywalom serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników.
Podziękowania dla drużyny
Składamy ogromne gratulacje i podziękowania naszym zawodnikom za cały sezon, niezmienne zaangażowanie oraz postawę fair play. W każdym meczu daliście z siebie wszystko, pokazując prawdziwego ducha walki i determinację.
Dla tych młodych sportowców to dopiero początek drogi. Każdy przepracowany trening i każdy rozegrany turniej to cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Nie zwalniamy tempa i trenujemy dalej, aby w kolejnym sezonie powrócić jeszcze silniejszymi.
Wspierają nas:
-
Miasto Białystok
-
Województwo Podlaskie
-
Enea (www.enea.pl)
-
Spółdzielnia Mieszkaniowa Słoneczny Stok (www.sm-slonecznystok.pl)
Najnowsze komentarze