Zawodnicy MOKS Słoneczny Stok Białystok w niedzielę rozegrają kolejne spotkanie w ramach obecnego sezonu Statscore Futsal Ekstraklasy. Tym razem wybiorą się do Leszna. Barw zespołu gospodarzy bronią doskonale nam znani Vitalii Lisnychenko i Mateusz Lisowski.

Obaj w poprzednich sezonach byli ważnymi postaciami Słonecznych. W niedzielę po raz pierwszy zagrają przeciwko swoim kolegom i na pewno będą mieli dużo do powiedzenia swemu trenerowi na temat gry białostoczan. A ci w obecnym sezonie radzą sobie całkiem dobrze, chociaż w ostatnich dwóch spotkaniach nie zdobyli punktu. Musieli uznać wyższość zespołów z Brzegu i Chorzowa. Mimo to w tabeli są wyżej od zespołu z Leszna.

Nasi rywale jak na razie uzbierali w tym sezonie osiem punktów i zajmują w tabeli 10. miejsce. Mają na koncie dwa zwycięstwa, dwa remisy i trzy porażki. W ostatniej kolejce również przegrali w Brzegu.

W poprzednim sezonie oba zespoły spotkały się tylko raz. W Lesznie lepsi okazali się gospodarze wygrywając 2:0. Rewanżu nie udało się już rozegrać ponieważ sezon został przerwany.

Początek tego „bratobójczego” starcia o godzinie 17.00. Zapraszamy na transmisję internetową.