W minioną niedzielę Olga Zinczuk świetnie zaprezentowała się podczas turnieju kwalifikacyjnego, który wygrała i tym samym wywalczyła awans na Mistrzostwa Polski w Rawie Mazowieckiej, które odbędą się w dniach 21–24 maja.
Następnie w walce o tytuł Mistrzyni Województwa Olga po ambitnym pojedynku uległa 1:3 Przeszczołowskiej, ostatecznie zdobywając tytuł Wicemistrzyni Województwa. Gratulujemy świetnego wyniku!
Z bardzo dobrej strony pokazał się również Maciek Klejno, który w dniach 7–10 maja reprezentował nasz klub podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Gliwicach.
Szczególnie udany był start w grze mieszanej – w parze z Dominiką Adamczyk zawodnicy wywalczyli bardzo wysokie 9. miejsce w Polsce!
Gratulujemy naszym zawodnikom i trzymamy kciuki za kolejne starty!
Wspierają nas:
Miasto Białystok
Województwo Podlaskie
Visit Podlaskie
Pingpongowe Marzenia z Eneą





