Terminarz Statscore Futsal Ekstraklasy ułożył się w ten sposób, że zawodnicy MOKS Słoneczny Stok Białystok ponownie zagrają z drużyną z dołu tabeli. Tym razem będzie to zespół, który jeszcze w tym sezonie nie zdobył nawet punktu czyli Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg. Podopieczni Adriana Citko znów będą w roli faworyta, w roli jakiej za bardzo nie lubią.

MOKS pojechał do Brzegu w doskonałych nastrojach. 11 punktów na tym etapie sezonu, 5 meczów bez porażki i ogólnie dobra postawa w meczach. Białostoczanie wyjdą dzisiaj na parkiet pewni swoich umiejętności. Gorzej czują się rywale. Beniaminek z Brzegu totalnie zawodzi. Zero punktów w pięciu meczach i bilans bramkowy 8:20 mówią same za siebie. Jednak jak można przeczytać na profilu klubu na Facebooku Jose Gutierez, zawodnik gospodarzy, bardzo wierzy w to, że właśnie w meczu z MOKS uda się im wreszcie wywalczyć pierwsze zwycięstwo.

Miejmy jednak nadzieję, że białostoczanie oswoili się już z rolą faworyta i spokojnie sprawią prezent obchodzącemu wczoraj urodziny Adrianowi Citko.

Początek meczu o godzinie 18.00.